آیا تاکنون ثبت نام نکرده اید؟

سامانه داوری

تاریخ های مهم

فراخوان شرکت در رویداد1398/11/23

شروع بارگذاری ایده ها1398/12/01

صحت سنجی مستندات ایده1399/08/01

آخرین مهلت ثبت نام و ارسال ایده1399/07/30

برگزاری رقابت 50 نفر برگزیده کشوری1399/08/01

اعلام نتایج منخبین نهایی کشوری1399/09/16

آمار بازدید

کاربران آنلاین 7

بازدید روزانه 144

بازدید کل 20709

تبلیغات

دانشگاه آزاد اسلامی قزوینحوزه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره موج

برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره موج

 

چهارمین نشست ویژه جشنواره سراسری موج با حضور مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی و همراهان ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار گردید .

به گزارش دفتر مطالعات و پژوهش های فرهنگی ، چهارمین  نشست ویژه جشنواره سراسری ایده های فرهنگی خلاقانه  (موج ) با حضور جناب اقای دکتر نصیری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی  وهمراهان ایشان ، دکتر موسی خانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و معاونین و مدیران دانشگاه و اعضای کارگروه جشنواره موج و جمعی از اعضای فعال کانون های فرهنگی و مدیرمسئولان نشریات دانشجویی در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار گردید.

در شروع جلسه بعداز تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، حجت الاسلام صفی خانی معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد قزوین ضمن ارائه گزارشی از روند تشکیل دبیرخانه جشنواره و ایده های دریافت شده مطالبی را بیان نمودند .

در ادامه آقای دکتر موسی خانی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ضمن خیر مقدم  به میهمانان و مدعوین جلسه به آثار  فاخر فرهنگی دانشگاه و شهر قزوین اشاره نمودند و خواستار تلاش برای کیفی سازی ایده ها و هدایت ایده های برتر به سمت تجاری سازی و ایجاد  زمینه کسب وکار و کارآفرینی شدند .سپس جناب آقای دکتر نصیری مدیر کل محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان نکاتی پیرامون تلاش برای انجام فعالیت های تاثیرگذار فرهنگی وکم هزینه به مواردی از ایده های ماندگار فرهنگی اشاره نمودند که با بررسی نیاز جامعه و خلاقیت می توان کارهای خوبی انجام داد.

ایشان در بخش دیگری از بیانات خود ضمن درخواست برای حضور حداکثری دانشجویان و ایجاد زمینه مشارکت کانون های فرهنگی و دانشجویی در بخش های مختلف کمیته های این جشنواره مطالبی را ایراد نمودند .

در ادامه اعضاء جلسه و میهمانان مدعو از جمله سرکار خانم دکتر ابوذری و آقای فتحی نکاتی پیرامون ایجاد گروه های دانشجویی برای مشارکت در برگزاری این جشنواره بیان نمودند.

لازم به ذکر است مهلت ارسال آثار تا پایان مهرماه 1399 بوده و نتایج این جشنواره در روز  16 آذر همزمان با روز دانشجو اعلام خواهد شد.

تاریخ ثبت خبر: 1399/04/16

گالری تصاویر

تا جشنواره موج

33

تا جشنواره موج

پوستر جشنواره موج

حامیان معنوی

حامیان مالی

تبلیغات

معاونت فرهنگی و دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامیمدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی