آیا تاکنون ثبت نام نکرده اید؟

سامانه داوری

تاریخ های مهم

فراخوان شرکت در رویداد1398/11/23

شروع بارگذاری ایده ها1398/12/01

صحت سنجی مستندات ایده1399/08/01

آخرین مهلت ثبت نام و ارسال ایده1399/07/30

برگزاری رقابت 50 نفر برگزیده کشوری1399/08/01

اعلام نتایج منخبین نهایی کشوری1399/09/16

آمار بازدید

کاربران آنلاین 5

بازدید روزانه 196

بازدید کل 20761

تبلیغات

دانشگاه آزاد اسلامی قزوینحوزه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

دکتر کلانتری: آغاز فرآیند نخستین جشنواره ایده ها و فناوری های خلاقانه فرهنگی

دکتر کلانتری: آغاز فرآیند نخستین جشنواره ایده ها و فناوری های خلاقانه فرهنگی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از ابلاغ دستورالعمل و آغاز فرآیند نخستین جشنواره ایده ها و فناوری های خلاقانه فرهنگی این دانشگاه با عنوان «موج» خبر داد.
حجت الاسلام دکتر ابراهیم کلانتری در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی برای رونق تولید که به عنوان شعار محوری سال جاری انتخاب شده است و همچنین تاکید دکتر علی اکبر ولایتی رییس هیات موسس و هیات امنا و دکتر محمدمهدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، کارهای فرهنگی فاخر و اثرگذار در اولویت برنامه های معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه قرار گرفته است.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه هزاران نفر از دانشجویان این دانشگاه به عنوان سرمایه های معنوی در سراسر کشور دارای نبوغ فکری ارزشمند و درخشان هستند، خاطرنشان کرد: در صورت سوق این استعدادها به سوی ارائه ایده های برتر و تولید فناوری های فرهنگی و دینی، گنجینه ارزشمند و سرمایه ای اجتماعی و حتی اقتصادی برای آن عزیزان و دانشگاه فراهم خواهد شد.
او ادامه داد: بر همین اساس، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی پس از تشکیل نشست های کارشناسی با صاحب نظران دانشگاه و همچنین جلب حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی کشور به عنوان حامیان طرح، در نظر دارد نخستین جشنواره ایده ها و فناوری های خلاقانه فرهنگی این دانشگاه را با عنوان «موج» و به میزبانی واحد قزوین برگزار کند.
کلانتری، شناسایی و توانمندسازی دانشجویان خلاق و معرفی آنان به مراکز نوآوری و شتابدهی و همچنین حمایت های لازم را از جمله مهم ترین هدف های برگزاری این جشنواره عنوان کرد و توضیح داد: جشنواره موج به عنوان یک رویداد ایده پرور در سطح ملی، بستری مناسب برای تقویت نگاه خلاقانه و علمی به نیازهای حوزه فرهنگی کشور است.
او، محورهای اصلی جشنواره را محصولات دیجیتال، زیارت و معنویت، بازی و سرگرمی، گردشگری و صنایع دستی برشمرد و افزود: کسب تجربه دانشجویان برای مشارکت ها و مسئولیت های اجتماعی، برقراری ارتباط موثر میان دانشگاه و بخش تولید در زمینه محصولات فرهنگی، بسترسازی برای حمایت از ایده های نو و خلاق فرهنگی، شناسایی واحدها و استان های توانمند و مستعد در حوزه تولید و خدمات فرهنگی و دانشجویی بومی و فراهم کردن بستری شایسته برای تبادل ایده و فناوری در بین گروه نوآوران دانشگاه، از دیگر هدف های برگزاری این جشنواره است.
عضو هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه اختتامیه جشنواره «موج» در بهار 1399 در بخش ایده و پاییز 1399 در بخش فناوری محصول محور برگزار خواهد شد، تصریح کرد: دستورالعمل برگزاری جشنواره سراسری ایده ها و محصولات خلاقانه فرهنگی به تمامی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده و تارنمای جشنواره به نشانیhttp://moj.qiau.ac.ir در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
کلانتری ابراز امیدواری کرد تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که دارای ایده و فناوری های خلاقانه فرهنگی هستند از این فرصت طلایی به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

تاریخ ثبت خبر: 1398/11/29

گالری تصاویر

تا جشنواره موج

33

تا جشنواره موج

پوستر جشنواره موج

حامیان معنوی

حامیان مالی

تبلیغات

معاونت فرهنگی و دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامیمدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی